hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Battlefield 2

Obrázek

Citace:
Battlefield 2 je nástupcem skvělých multiplayer akcí Battlefield 1942 a Battlefield Vietnam. Hráči si budou moci vybrat za kterou ze tří stran budou bojovat, přičemž k dispozici jsou vojenské jednotky USA, Číny a nově zformované Blízkovýchodní koalice. Každá ze stran bude mít k dispozici to nejmodernější vybavení a hráč bude moci ovládat více než 30 bojových a dopravních prostředků. Hra je samozřejmě opět zaměřena primárně na multiplayer a jedné hry se bude moci zúčastnit až 100 hráčů najednou. Každé bojiště ve hře bude zaplněno mnoha zničitelnými objekty a velikost map se bude automaticky přizpůsobovat množství hráčů vdané hře. Battlefield 2 bude postaven na zbrusu nové 3D enginu s revolučním fyzikálním enginem, který všem objektům a materiálům přiřadí reálné vlastnosti.

Obrázek
Kód:
http://czshare.com/363419/s8ut/Battlefield_2_by_FeebeE.part1.rar
http://czshare.com/367863/zSk1/Battlefield_2_by_FeebeE.part2.rar
http://czshare.com/367843/t9Ru/Battlefield_2_by_FeebeE.part3.rar

Obrázek
Kód:
Uploaded_by_FeebeEBattlefield 2 Euro Force - Booster pack

Obrázek

Citace:
Euro Force, prvním mini-datadisk pro Battlefield 2. Čtveřici nových pohybovadel zastupují vedle stíhačky Eurofighter Typhoon T1 ještě útočný vrtulník Eurocopter Tiger (Tiger HAP) a duo bitevních tanků (Leopard 2A6 a Challenger 2).
Mezi zbraněmi se těšte na sedm přírůstků: HK53A3, Famas, SA80 L85A2, SA80 L85A2 s UGL (AG-36), HK21, Benelli M4, P90 a L96A1.
Komu se z evropské armády bude v boji proti jednotkám Číny a MEC (Koalice Středního východu) dařit, získá jednu novou medaili - European Union Special Service Medal. Dále tu máme tři nové mapy – Operation Smoke Screen, The Great Wall of China a Taraba Quarry.

Potřebný patch 1.2:
Kód:
http://pc.hrej.cz/hry/akce/1st-person/battlefield-2/download/updaty/bf2_patch_1.2.exe/

Obrázek
Kód:
http://czshare.com/363441/_g2P/Battlefield_2___Euro_Force_by_FeebeE.rar

Obrázek
Kód:
Uploaded_by_FeebeEBattlefield 2 Special Forces - Expansion pack

Obrázek

Citace:
Battlefield 2 Special Forces™ přináší do populární hry nový prvek - nejznámější speciální jednotky světa. Se svými špičkovými zbraněmi, vybavením a vozidly, svádějí tyto miniarmády boje o strategické vojenské cíle. Hráči si mohou vybrat jednu z 6 různých stran, jsou zde Američtí SEALs, Britští SAS, Ruští Spetznas, MEC a dvě různé povstalecké skupiny. Zároveň se jim dostane do rukou špičkové vybavení těchto jednotek a 10 nových vozidel. Pozměněn byl také samotný herní engine, který nyní například počítá s průrazností zbraní a materiálové složení předmětů, takže je potřeba dobře si promyslet za čím se hráč bude krýt. V týmové hře se mohou hráči pustit přímo do boje, nebo zůstat na velitelském stanovišti a řídit odtud počínání svých spolubojovníků.

Obrázek
Kód:
Upnu, az hru sezenu a odzkousim funkcnost.

Obrázek
Kód:
Uploaded_by_FeebeEBattlefield 2 Armored Fury - Booster pack

Obrázek

Citace:
Srdce Ameriky se toto léto promění v bojiště! Datadisk Battlefield 2: Armored Fury™ pro Battlefield 2 přináší bitvy mechanizovaných jednotek poprvé na území USA. Battlefield 2: Armored Fury vtrhne hráče do smrtelných bojů mezi Middle Eastern Coalition, Chinese a U.S. forces , které vyvolal pokus o invazi Ameriky. Tři nové výpravné mapy zasazené do oblastí USA budou dějištěm velkých ozbrojených bitev. Operation Midnight Sun nás zavede do konfliktu o přístav Valdez na Aljašce poblíž Pacifického oceánu, kde se čínské síly snaží získat potřebné palivo z ropovodu. Operation Harvest nabídne zvyšující se napětí vyvolané postupem jednotek MEC k hlavnímu městu USA. Dokáží se U.S. forces ubránit dokud nepřijdou posily ? A konečně, v Operation Road Rage se síly MEC dostávají díky rychlému postupu po dálnicích stále blíže ke klíčovým průmyslovým oblastem, které jsou v blízkosti civilních území. Taktická vzdušná ofensiva a správný odhad jsou klíčem k vítězství v tomto historickém konflitku. K odvrácení hrozby poslouží hráčům průzkumné helikoptéry vybavené radarem a útočné stíhačky.

Potřebný patch 1.4:
Kód:
http://pc.hrej.cz/hry/akce/1st-person/battlefield-2/download/updaty/BF2_Patch_1.4.exe/?stahuj

Obrázek
Kód:
http://czshare.com/368681/NeIA/Battlefield_2___Armored_Fury_by_FeebeE.rar

Obrázek
Kód:
Uploaded_by_FeebeE

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.