hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Hitman Blood Money

Obrázek
Info:
V novém pokračování akční simulace nájemného vraha se situace přiostřuje. Jednotliví spolupracovníci agentury ICA, se kterou si Agent 47 sjednává práci, jsou systematicky odrovnáváni, takže to vypadá, že se na hřišti objevil nějaký nový, silný hráč.

Náš hrdina jede podle dosud zajetých kolejí, a to až do doby, kdy náhle s ICA ztrácí kontakt. V ten moment mu je jasné, že je to právě on, kdo je dalším cílem tajemné konkurence. Odcestuje proto do Ameriky, kde se začne připravovat na velký masakr. Peníze v hotovosti, ke kterým se coby Agent 47 dostanete, mohou výrazně ovlivnit celý váš postup hrou. Záležet bude pouze na tom, jak je využijete a jaké zbraně za ně pořídíte. To zaručí unikátní zážitek pro každého hráče.

Zajímavou novinkou je možnost strkat do lidí či věcí a shazovat je tak třeba z balkónů nebo přes zábradlí. Za peníze, ke kterým se ve hře dostanete, si nebudete moci dokupovat jen zbraně a vybavení jako v jiných hrách, ale půjde jimi třeba také uplatit policie nebo zaručit, aby klíčový svědek případu tiše mlčel.

Minimální konfigurace :
Windows 2000, XP, procesor 1500MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 5.00GB volno na disku, DVDROM, grafická karta GeForce FX série a vyšší a nebo Ati Radeon 9500 a vyšší.Download
Kód:
http://www.filefactory.com/file/8fd0bc


Pass
Kód:
www.kraladam.com

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.