hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Aburame Shibi

Aburame Shibi

Shibi Aburame Shibi je vůdce Aburame klanu ve Skryté Listové a otec Aburame Shina. Stejně tak jako jeho syn, vypadá Shibi jako uzavřený a tichý typ, ale mohli jsme také vidět, že je to velice starostlivý otec, když zachránil svého syna před jistou smrtí po tom, co ho otrávil Kankurou. O Shibim není zatím moc informací, krom té, že stejně jako Shino dokáže ovládat hmyz a používat ho pro své účely. Na zádech nosí podobnou tykev jako Gaara. Předpokládá se, že v ní má další zásobu různých brouků.

Stejně tak jako Shibi a Shino je celý Aburame klan tajemný jako oni dva. Moc se o nich neví, ale je jisté, že je to silný klan, který má v Konohagakure (Skrytá Listová) dobré jméno. Už od dětství členové tohoto klanu obětují svá těla jako hnízdo pro brouky a díky tomu nad nimi mají úplnou kontrolu. Můžou je používat jak ke stopování, tak k boji. Dokonce s nimi, jak se zdá, mohou i komunikovat. Je také známo že Aburame klan kdysi bojoval s Kamizuru klanem ze Země Země a není známo jestli se i velké bitvy účastnil Shibi.

Překlad jména

"Shino" je křestní jméno samuraje Inuzuky z románu Hakkenden o psu samurajovi. Aburame 油女 znamená “žena oleje” a kompletní jméno ”Aburame Shino” se hodně podobá japonskému slovu pro švába - aburamushi 油虫.

Zajímavosti

První vystoupení (Manga): Kapitola 137
První vystoupení (Anime): Epizoda 79
Skrytá vesnice: Skrytá Listová
Hodnost: Jounin
Věk: 39
Registrační ID: 005480
Narozeniny: 7. Září
Krevní skupina: A
Výška: 181,3 cm
Váha: 68,9 kg
Rodina: Aburame Shino (Syn)

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.