hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Aburame Shino

Aburame Shino

ShinoShino vystupuje v ději jen zřídka. Shino se neobjevuje v příběhu tolik a proto je to vedlejší postava. To že je silný, má neotřesitelnou důveru, záhadný a je v pohodě mu zajistilo velkou popularitu mezi fanoušky, přestože se zdá být někdy hrozivý. Jeho analytické schopnosti a jeho opatrné jednání často někdy obtěžují Kibu, který si myslí že Shino se chce stát vůdcem týmu místo něj.

Aburame Shino je jedním z řady "tajemných postav". Při narození vstoupil do symbiotického vztahu s druhem hmyzu zvaným "Kikaichu" neboli destrukčních brouků, tak jako všichni z jeho klanu hmyz ovládá. Výměnou za to že své brouky krmí Chakrou mu brouci slouží a poslouchají jeho příkazy. Shinovo oblečení pokrývá velkou část jeho obličeje. Nosí tmavé sluneční brýle na svých očích a bundu s vysokým límcem, později ke své bundě přidá i kapuci, která ho zahaluje ještě více a dokonce i Naruto má problém ho poznat.

Aburame Shino a Abumi ZakuSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhShino byl přidělen spolu s Hyuugou Hinatou a Inuzukou Kibou do týmu a jejich Jouninem se stala Yuuhi Kurenai. Dokonce i vlastní tým toho neví o Shinovi příliš a tak je stále velkou záhadou. Shinovi schopnosti byly odhaleny v Chuuninské Zkoušce, když bojoval proti Zakovi. Všichni diváci koukali jak z Shinova těla začínají vylézat brouci a lézt po podlaze. Shino upozornil svého soupeře že brouci se živí Chakrou a může s nimi bojovat. Zaku byl v pasti mezi brouky a Shinem a Shino po něm požadoval at zápas vzdá. Zaku měl však schované překvapení a proto mu Shino ucpal svými brouky jeho zvučné trubice. Vzhledem k tomu že se je Zaku pokusil použít, tak jeho ruce byly zničeny a už neopravitelné. Shino vysvětluje že "trumf" nebo "skrytý trumf" je velmi důležitý v boji.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhVzhledem k tomu že vyhrál, tak Shino postoupil do finálních kol a za soupeře měl Kankura. Nicméně když se měl konat jejich zápas, tak ho Kankurou vzdal. Důvodem bylo aby zabránil prozrazení svých tajných technik ve své loutce Karasu. Gaarova nestabilita pak způsobila předčasnou útočnou kombinaci Písečné a Zvučné invaze. Shino sledoval jak Gaara a jeho sourozenci ustupují a pak se za nimi v tajnosti vydal. Kankurou byl potom připraven zdržet Sasukeho, který je pronásledoval, ale přišel Shino a převzal zápas za Sasukeho.

ShinoSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhUkázal sílu svých neobvyklých schopností. Podařilo se mu dostat ke Kankurovi a chtěl ho udeřit pěstí, ale ve skutečnosti to byl trik a Shino umístil na Kankura samičku brouka a ostatní brouci jí potom mohli snadno následovat. A i když nakonec Kankura porazil, tak se Kankurovi podařilo otrávit Shina jedem. Shinovi brouci potom vysáli z Kankura všechnu jeho Chakru a ten už dál nebojoval. Shinův otec se později objevil a zachránil svému synovi život pomocí svých vlastních brouků, kteří jed odstranili. Později když probíhala mise na záchranu Sasukeho, tak byl Shino se svým otcem na misi a tak se do záchrany vůbec nezapojil. V průběhu několika příštích let znovu vstoupil na Chuuninskou Zkoušku a byl povýšen na Chuunina.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhShino také vystupuje ve fillerech při hledání legendárního brouka Bikochuu a tam se také dozvídáme o soupeření klanu Aburame s klanem Kamizuru. Shino se dále objevuje ve fillerech s minulostí Anko, kde bojuje s Akadem Yoroiem. Dále pak v samostatném filleru ve vesnici Motoyoshi, kde je Shino vybrán jako zástupce muže, který se nesmí zasmát, ale Shino je otráven drogou smíchu a furt se neuvěřitelně směje a tak ho nahradí Naruto. A nakonec vystupuje ve fillerech s Kurenai, kde jí pomáhá v boji proti její bývalé studentce.Není nad to, se od srdce zasmát...

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKdyž se Naruto později vrátil do vesnice, tak se Shino cítil dotčen že ho Naruto rychle nerozpoznal. O několik týdnů později se Tým 8 pod vedením Kakashiho spojil s Týmem 7 a měli za úkol chytit Uchihu Itachiho, protože pak by měli šanci najít Sasukeho. Při tomto lovu se podařilo nalézt člena Akatsuki Tobiho. Shino se snažil využít své brouky, ale Tobiho schopnosti byly úžasné a nic se mu nestalo a nakonec zmizel pryč. Když týmy nakonec dorazily na místo kde měl být Sasuke, tak našli pouze zříceniny a po Itachim a Sasukem nebylo stopy a tak se vrátili do Listové.Team 8

Zajímavosti

První vystoupení (Manga): Kapitola 34
První vystoupení (Anime): Epizoda 01
Skrytá vesnice: Skrytá Listová
Hodnost: Chuunin
Věk: 16
Registrační ID: 012618
Narozeniny: 23. Ledna
Krevní skupina: AB
Výška: 175,1 cm
Váha: 56,6 kg
Odmaturování na akademii: 12 let
Povýšení na Chuunina: 14 let
Mise: 17 D-misí, 17 C-misí, 9 B-misí, 1 A-mise
Tým: Tým Kurenai, 8-členný tým
Rodina: Aburame Shibi (Otec)

U Shina se ještě zatím neukázala jeho minulost, zatímco u většiny postav děje již ano.

Překlad jména

"Shino" je křestní jméno samuraje Inuzuky z románu Hakkenden o psu samurajovi. Aburame 油女 znamená “žena oleje” a kompletní jméno ”Aburame Shino” se hodně podobá japonskému slovu pro švába - aburamushi 油虫.

Techniky

Kikaichuu no Jutsu (technika ničitelského brouka)
Shunshin no Jutsu (technika třesoucího se těla)
Mushi Bunshin no Jutsu (technika klonu z brouků)
Mushi Kabe no Jutsu (technika zdi z brouků)
Mushi Yose no Jutsu (technika hromadění brouků)
Mushi Kame no Jutsu (technika nádoby brouků)

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.