hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Hidan

Hidan

hidanHidan (飛段) je člen Akatsuki a jeho partner je Kakuzu. Hidan pochází z vesnice Skryté v Horkých pramenech. Vesnice Horkých pramenů byla mírumilovná vesnice, která byla pro Hidana nepříjemná s jeho násilnickou povahou. Dokonce i ve velkých Válkách ninjů byla vesnice mírumilovná a příliš nevyužívala svojí vojenskou sílu. Byla velmi turistická a měla bohaté přírodní zdroje. Hidan se obrátil ve vesnici proti svým druhům, protože byl frustrovaný z žádných nepokojů a neválčení a našel nový smysl života v Jashin (ジャシン), náboženství, které uctívá Boha Zla a krvavém rituálním kultu, který na něm provedl své Kinjutsu (Zakázanou techniku). Tato technika umožnila Hidanovi přežít jakékoliv rány a stát se nesmrtelným, výměnou za zabíjení jiných lidí a provádění rituálů po jeho vítězství. Symbol Jashin můžete vidět na amuletu, který nosí Hidan kolem krku.

Zetsu,Kakuzu a HidanSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhHidan a Kakuzu se poprvé ukázali, když měli zajmout Jinchuuriki Dvouocasého démona. Jinchuuriki se jmenovala Nii Yugito a pocházela ze Skryté Oblačné. Hidanovi se jí podařilo porazit a přibít na zed, aby mohl provést svůj rituál. Po bitvě dorazil Zetsu a odnesl jí a Hidan a Kakuzu cestovali do Země Ohně. Jejich cílem byl další Jinchuuriki, ale Kakuzu na této cestě chtěl zachytit "odměnu". Kakuzu a Hidan vtrhli do Chrámu Ohně a při jejich útoku zahynula spousta mnichů včetně Chiriku, bývalého ninju ze skupiny Dvanáct Strážných ninjů.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhS jejich "odměnou" v rukou se vydali do nedaléke stanice lovců odměn. Bohužel jeden z mnichů přežil a uprchl do Listové a vypověděl vše o masakru. Byly rozeslány malé jednotky, aby našli Akatsuki a tým Asuma, Shikamaru, Kotetsu a Izumo spěchali do Chrámu Ohně a pak po pronásledování Akatsuki je našli. Asuma a Hidan spolu začali bitvu a Hidan řekl Kakuzovi, aby se držel stranou z boje.

Bezhlavý HidanSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhHidanovi se podařilo uskočit a vyhnout se většině Asumových útoků, zatímco připravoval svůj Jashin rituál. Začal se svým rituálem a jeho tělo dostalo tmavou kůži a některé části kostry se také objevily na kůži. Hidanovi se podařilo získat Asumovu krev a propojit svojí bolest, která se vracela zpět na Asumu. Když Asuma použil svojí ohnivou techniku, tak bolest pocítil i sám na sobě. Jak Hidan útočil, tak Listovým ninjům došlo, že před nimi stojí podivný nepřítel. Shikamaru chytil Hidana svým stínem a stáhl ho z jeho rituálního symbolu. To dalo možnost Asumovi Hidanovi ublížit, aniž by udělal něco sám sobě. Použil svoje nože/boxery a usekl Hidanovi hlavu.

Hidan zabíjí AsumuSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNinjové z Listové jsou však překvapeni, když zjistí že Hidan stále žije i bez hlavy a konečně požádá Kakuzu o pomoc. Ukazuje se že je opravdu nesmrtelný a Kakuzu přišívá jeho hlavu zpět. Hidan se pak znovu dostane do Jashin symbolu a probodne si hrudník, což se kriticky obrátí na Asumu. Když se Izumo a Kotetsu snaží pomoct, tak je Kakuzu chytne. Na poslední chvíli však dorazí posily z Listové. Asuma je přenesen stranou z boje a Hidan a Kakuzu chtějí stále bojovot, ale jsou kontaktování jejich vůdcem, který požaduje jejich návrat, aby mohli zapečetit Dvouocasého a Tříocasého démona. Po jejich odchodu je vidět, že Asuma je vážně zraněn a umírá.

324 hidanSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPo zapečetění Tříocasého a Dvouocasého, Hidan a Kakuzu chtějí chytit dalšího Jinchuurikiho. Na své cestě jsou však přepadeni Týmem 10 a Kakashim. Tým 10 chce pomstu a Shikamaru zachycuje Hidana svým stínem a nutího tak k boji jeden na jednoho v bludišti drátu na kterých visí výbušné lístky. Hidanovi se však podaří uvolnit a zranit Shikamaru a získat jeho krev. Začne se svým Jutsu a probodne si srdce. Shikamaru však není zraněn, protože to není jeho krev, ale krev Kakuzu. Hidan je velmi překvapen a neví proč to nezabralo. Shikamaru však obalí Hidana výbušnými lístky a odhalí obrovskou díru pod Hidanem.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhShikamaru řekne Hidanovi, že si vykopal svůj vlastní hrob, když mu zabil učitele. Poté si zapálí cigaretu a odhodí jí na výbušné lístky, výbuch roztrhá Hidana na kousky. Kusy těla spadnou do díry a Hidan křičí, že i když je jen hlava, tak roztrhá Shikamaru svýma vlastníma zubama. Shikamaru prohlásí, že toto místo patří jeho rodině a že Hidan tam zůstane navždy. Vzhledem k tomu, že nedostatky v Kinjutsu, které používá Jashin jsou takové, že Hidan musí zabíjet, aby byl nesmrtelný, tak to může znamenat, že Hidan je mrtvý.

Hidan a Kakuzu

Překlad a význam jména

Hi znamená "létat, skákat, rozházet nebo falešný hráš Shougi" a dan znamená "stupen, kroky nebo schodiště".

Hidan je jedna z nejvíce sprostých postav za celou dobu vysílání seriálu a často kleje, nadává a většinou si na vše stěžuje. Zřídka slušně mluví a když ano, tak v podobě sarkasmu. Také je jediný člen Akatsuki, který nerespektuje vůdce. Nesnáší svého partnera Kakuzu kvůli jeho zvyku, rouhání a lásce k pěnězům. Kakuzu zase zasměšnuje Hidanovo náboženství a styl boje. Navzdory tomu spolu skvěle spolupracují v bitvě.

Osobnost

Hidan nemá absolutně žádné omezení, pokud jde o morálku nebo zabíjení. Má rád svého boha a často dělá proces, kdy svého soupeře zabíjí pomalu než hned. Docela ochotně způsobuje bolest sobě a dalším lidem, kteří jsou s ním díky jeho rituálu propojeni.

Nicméně jeho nesmrtelnost ho dělá velmi arogantním. Nemá vůbec rád když mu v boji pomáhá Kakuzu, ale potřebuje ho pouze když doopravdy potřebuje pomoc sám. Kakuzu má zvyk mu to oplatit tím, že schválně zasáhne pozdě a nechá Hidana "umírat" jako trest za jeho aroganci.

Schopnosti

Hidanova hlavní schopnost je jeho úplná nesmrtelnost, kterou si získal rozsáhlým experimentováním s Jashin náboženstvím. Jeho nesmrtelnost mu umožnuje přežít smrtelná zranění a dokonce mu zachovává schopnost mluvit i když má useklou hlavu. Nicméně jeho hlava musí být na jeho krku, aby mohl ovládat tělo a proto mu Kakuzu pomáhá přišít jeho ztracené končetiny v boji. Tento důvod je ten proč je v týmu s Kakuzu. Vzhledem k tomu, že ho Kakuzu nemůže zabít, tak už nemusí mít nové partnery, které v záchvatu vzteku zabil. A i když je Hidan nesmrtelný, tak stále není imuní proti bolesti i když se zdá, že bolest rychle zmizí kvůli jeho masochistické povaze.

V bitvě Hidan používá velkou rudou kosu se třemi čepelemi. Tu kontroluje lanem, které je spojeno s cívkou pod jeho pláštěm. Hidan tvrdí, že kosa zpomaluje jeho útoky. Dokonce o sobě tvrdí, že jeho útoky jsou nejpomalejší z Akatsuki. Shikamaru také prozradí, že zbran je navržena tak, aby získala soupeřovu krev než aby způsobovala vážná zranění. Když Hidan získá soupeřovu krev, tak provede svůj rituál a bere na sebe svojí druhou podobu. Označuje to jako "prokletí". Díky propojení sebe a soupeře, tak může soupeře snadno zabít. Prokletí se dá zrušit tak, že soupeř dostane Hidana z jeho Jashin symbolu.

hidan a kakuzu

Informace z Databooku 3

Hidan pochází původem z vesnice Skryté v Horkých pramenech a neví se jakou tam měl hodnost, ale je pravděpodobné, že byl vyšší Jounin. Je mu 22 let a nadoril se 2. Dubna. Jeho krevní skupina je B. Měří 177,1 cm a váží 56,8 kg. Prsten Akatsuki nosí na levém ukazováčku a znak na něm znamená "Tři". Jeho bitva s Shikamaru byla zvolena jako 5. Nejlepší v Databooku 3.

Sám Kishimoto Masashi (Tvůrce Naruta) řekl o Hidanovi: "Hidan používá kletby a tak jsem ho chtěl vytvořit, aby byl podobný jako Shinigami (Bůh Smrti). To je důvod proč si sebou nosí kosu. A původně jsem také plánoval, že kosa má spoustu triků, ale já jsem neměl čas ukázat všechny z nich".

Techniky

Ovládání a boj se Tříčepelovou kosou.
Zabíjení obětí svým bodcem
Nesmrtelnost (Víra v Jashina)
Jujutsu • Shijihyouketsu

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.