hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Hoshigaki Kisame

Hoshigaki Kisame

KisameHoshigaki Kisame (干柿鬼鮫) je jeden z vysoce nebezpečných zločinců třídy S a člen Akatsuki. Je také bývalým členem Sedmi šermířů z Mlžné (霧の忍刀七人衆), což je skupina ninjů, kteří mají velké a mocné zbraně. Když byl ještě v Mlžné, tak znal Hoozukiho Suigetsu a jeho bratra. Dříve než Kisame vstoupil do Akatsuki, tak byl Jouninem ve Skryté Mlžné, ale zavraždil Feudálního pána, proto se ho jeho bývalá vesnice snaží najít. Na útěku ze své vesnice se Kisame rozhodl vstoupit do Akatsuki a stát se jejím členem.

Itachi and KisameSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKisamemu bylo nařízeno vůdcem Akatsuki, aby byl partnerem Uchihy Itachiho a získat démona Kyuubiho, kterého měl v sobě Naruto. Tito dva zločinci třídy S odešli do Skryté Listové hledat Naruta. Sarutobi Asuma a Yuuhi Kurenai se s nimi setkali a pustili se s nimi do bitvy. Kisame použil svůj meč Samehadu v boji s Asumou a tím ho překvapil. Kisame ho zranil, ale Asuma se dokázal zotavit. Když přišel Kakashi a prozradil, že ví, že jsou z Akatsuki, tak Itachi nařídil Kisamemu zabít Kakashiho. Pak přišel Maito Gai a pořádně Kisameho nakopl silným kopem a Kisame a Itachi ustoupili, protože věděli že dorazí další posily z Listové.

Žába vs. KisameSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPozději Kisame a Itachi našli Naruta v hotelu mimo Listovou vesnici. Nepodařilo se jim zajmout Naruta, protože dorazil Sasuke, který bojoval s Itachim a toto zdržení postačilo, protože přišel Jiraiya. Kisame a Itachi věděli že ted není správná chvíle, tak se dali na útěk. Během několika příštích let čekali Kisame a Akatsuki až dostanou Naruta a mezitím chytali jiné Bijuu.

Naštvanej KisameSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKdyž se členové Akatsuki Sasori a Deidara vrátili ze Skryté Písečné s poraženým Gaarou, tak Kisame a Itachi byli vysláni, aby zdrželi ninjy z Listové. Kisame byl nedočkavý, aby se mohl pomstít Gaiovi, který mu kdysi zasadil tvrdý kop. Kisamemu se podařilo uvěznit Nejiho, Leeho a TenTen, což mu umožnilo bojovat s Gaiem jeden na jednoho. Gai byl nucen otevřít Brány Chakry, aby zabránil Kisameho vodním útokům. Gai porazil Kisameho, který dopadl tvrdě na zem. Gai se pak dozvěděl, že Kisame který bojoval nebyl opravdový Kisame, ale jiný, který měl Kisameho vzhled a byl obětován, zatímco pravý Kisame skrze něj bojoval z dálky. Plán zdržení však zapracoval a Kisame a Itachi byli schopni dát Akatsuki dost času na vyjmutí Shukaku z Gaary.

Překlad a význam jména

Kisame má žraločí vzhled, kompletně bleděmodrou kůži, malé bílé oči a obličejová struktura také připomíná žraloka a jako žralok má i Kisame ostré zuby. Dokonce i jeho jméno, Kisame (鬼鲛), znamená "Démonický žralok" a Hoshigaki znamená "Sušený tomel".

Kisame

Osobnost

Kisame miluje bitvy a těší se na boj s jinými lidmi. Nicméně, Kisame je obvykle nucen k opuštění boje, protože bojuje jen když ho o to Itachi požádá. Když se nakonec dostane do boje tak informuje soupeře "nevíte, jak jsem štastný". Podobně jako ostatní Šermíři z Mlžné rád Kisame mrzačí své protivníky, jak se dalo vidět, když chtěl Narutovi useknout nohy, aby ho snadno přepravil k Akatsuki.

Kisame je také jeden z mála členů Akatsuki, který se snese se svým partnerem. Kisame je loajální k Itachimu a poslouchá jeho příkazy bez stížností. Přestože Kisame má svou hrdost, tak uznává Itachiho jako silnějšího z jejich dua. Přesto se i Kisame někdy ptá aniž by naštval Itachiho, což bylo vidět, když se zeptal Itachiho jestli mu je líto jeho vesnice, když Orochimaru téměř zničil Listovou.

Kisame o sobě říká, že je nejsilnější ze Sedmi šermířů z Mlžné. Když Kisameho obět bojovala s Gaiem pouze na 30% výkonu, tak byl Gai nucen otevřít Brány Chakry, aby vůbec přežil. Kisame se ukázal jako dostatečně silný, když se mu povedlo chytit Jinchuuriki Čtyřocasého Bijuu. Ačkoli to byl obtížný úkol, tak si Kisame stěžoval, že je jen "trochu unavený".

Schopnosti

Kisameho zbran je Samehada (鲛肌, což doslova znamená "žraločí kůže") a ten neseká, ale trhá. Samehada je také schopen pohltit Chakru, ale vyžaduje Kisameho Chakru, aby to mohl provést. Pouze Kisame může ovládat Samehadu, protože když se někdo pokusí jeho meč vzít, tak se z rukojeti vysunou ostré hroty.

Kisame má neuvěřitelnou fyzickou sílu. Používá vodní Jutsu v kombinaci s jeho fyzickými útoky. Také může dýchat pod vodou. Pokud není poblíž k dispozici zdroj vody, tak ho umí Kisame udělat. Kisame má také mimořádné množství Chakry (Karin jednou řekla, že tolik Chakry na jednom místě ještě neviděla) i když se neví kolik jí může ppoužívat. Pein také uvedl, že Kisame má největší zásobu Chakry v celé Akatsuki.

Informace z Databooku 3

Kisame Itachi
Kisame pochází původem ze Skryté Mlžné vesnice ve které byl Jouninem (Nyní je Ztracený ninja). Kisamemu je 32 let a specializuje se na vodní techniky. Je velmi brutální, nemilosrdný, agresivní a miluje bitvy. Narodil se 18. Března a v 10 letech odmaturoval na Ninja Akademii. Jeho krevní skupina je AB. Měří 195 cm a váží 83,1 kg. Splnil 3 D-mise, 68 C-misí, 154 B-misí, 78 A-misí a 29 S-misí. Jeho oblíbené slovo je "přežití". Jeho oblíbené jídlo jsou krevety a krabi. Nechutná mu žraločí file. Jeho koníčkem je starání se o Samehadu. Prsten Akatsuki nosí na levém prsteníčku a znak na prstenu znamená "Jih".

Každý národ vede "Bingo Knihu", kde zaznamenává údaje o pozorování nebezpečných ninjů. Je v ní i Kisame za zabití Feudálního pána a spáchání různých atentátů. Je tam o něm napsáno, že při setkání s ním by měl ninja postupovat obezřetně, protože je zločinec třídy S. Také je tam napsáno, že se už dávno odvrátil od cesty ninjy.

"Tenhle týpek je ale pěkně otravnej, nemyslíš? Smím ho zabít?" - Kisame na Itachiho o Asumovi.

Techniky

Ovládání a boj se Samehadou
Suiton: Baku Suishouha
Doton: Dochuu Senkou
Suiton: Goshokuzame
Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Suikoudan no Jutsu
Suirou no Jutsu

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.