hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Juugo

Juugo

JuugoJuugo (重吾) byl původním zdrojem a experimentem prokleté pečeti Orochimaru. Juugo má schopnost změnit a posílit své tělo. Bohužel tyto schopnosti nebyly pod jeho kontrolou, když začal ztrácet sám nad sebou kontrolu, tak se stal zabijáckým strojem a to i přesto, že on sám nikomu nechtěl ublížit. Z tohoto důvodu vyhledal Orochimaru, protože doufal, že takový ninja jako on by mu mohl pomoci. Orochimaru vzal Juuga na svou severní základnu a experimentoval s jeho genetickou strukturou a označil prokletou pečetí několik vybraných jedinců. Tato pečet dovolovala uživateli, aby zlepšil svůj výkon a sílu.

Vstup do Týmu Hebi

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhJuugo byl vězněn v cele mnoho dlouhých let, protože na něm Orochimaru znovu a znovu experimentoval. Když Sasuke nakonec Orochimaru porazil, tak dával dohromady svůj tým z Orochimarových podřízených. V jeho novém týmu byl ninja ze Skryté Mlžné Suigetsu, vězenská strážkyně Karin a Juugo. V minulosti bojoval Suigetsu s Juugem, ten však v boji neodhalil své zvláštní schopnosti. Juugo se také v minulosti setkal s Kimimarem a vytvořil si s ním pouto. Suigetsu a Karin si nebyli jisti, jestli se k nim má Juugo připojit. Juugo je psychicky labilní a ve svém stavu poblouznění si dokonce vybíral, že když mu otevře celu muž nebo žena, tak koho zabije. Když byl Juugo osvobozen, tak byl ve stavu poblouznění a napadl Sasukeho. Sasuke vysvětlil Juugovi, že Kimimaro za Sasukeho obětoval svůj život. Juugo se nakonec obměkčil a nabídl pomoc Sasukemu, aby zjistil něco o Sasukem a proč za něj Kimimaro obětoval svůj život a také mu Sasuke slíbil, že bude zvládat jeho záchvaty. Když Akatsuki mluví o Sasukem a jeho společnících, tak Juuga Pein nazve - Juugo z Tenpinu (天秤の重吾). Není jisté jestli se název Tenpin vztahuje k jeho rodině nebo klanu či místě, jehož původ je neznámý.

Překlad jména

Juu znamená "těžký, hromada" a go znamená "já, moje, naše".

Zajímavosti

Juugo se narodil 1. října a je mu 18 let. Jeho krevní skupina je AB. Měří 202,1 cm a váží 75,8 kg. Není jisté jestli Juugo pocházel z Ninja vesnice, ale dobrovolně přišel k Orochimaru a sloužil mu na pokusy, takže se řadí do Skryté Zvučné. Po porážce Orochimaru se přidal do Týmu Hebi, který byl přejmenován na Tým Taka a Tým Taka se později spojil s Akatsuki. Juugovo oblíbené jídlo jsou malé ryby a hovězí. Jídlo, které mu nechutná je kuře. Juugovým oblíbeným slovem je "nevinnost, čistota". Jeho koníčkem je hrání a mluvení s ptáky a koupání v lese.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.