hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Kakuzu

Kakuzu

Kakuzu Kakuzu (角都) je členem organizace Akatsuki a také hledaný ninja z Vesnice ukryté ve vodopádu (滝隠れの里, Takigakure no Sato). I když je členem Akatsuki, Kakuzu nesnáší fakt, že musí mít nějakého společníka. Protože se velmi rychle dokáže rozčílit, má ve zvyku zabíjet každého v dosahu, když je rozzuřený. Takhle už zabil mnoho svých předešlých týmových společníků a právě proto mu byl přidělen jako další partner Hidan, kterého nelze zabít. Proto na něj může kdykoliv zaútočit bez obavy, že mu bude přidělen nový společník. Kakuzu má taky trochu pochopení pro Hidanův zdlouhaví styl boje, před kterým vykonává svůj rituál. Kakuzu zase bojuje hlavně pro peníze, co se zase moc nelíbí Hidanovi. I když se ti dva nesnášejí, ve skutečnosti tvoří skvělý tým.

Kakuzu Kakuzu je chamtivý jednotlivec, který hodnotí věci podle toho, jakou mají cenu a ve všem hledá možnost, jak získat peníze. Navzdory tomuto faktu je Kakuzu mnohem obezřetnější jež Hidan a často mu během boje připomíná, aby se měl více na pozoru.

Kakuzumasks Kakuzu má unikátní tělovou strukturu, která je tvořena především z tmavě černých nití, které používá na to, aby mohl oddělovat části svého těla k útokům na velkou vzdálenost. Také je může používat k brobodnutí nepřátel s poměrnou lehkostí. Navíc je používá k tomu, aby získal končetiny svých protivníků. Tato speciální schopnost mu příde vhod i proto, že když Hidan ztratí v boji nějakou část těla, Kakuzu jí může přišít zpět a Hidan může pokračovat v souboji. (spoiler) Kakuzu zemřel v souboji s Kakashim, Narutem a Choujim a Hidan momentálně není schopen bojovat. Kakuzův prsten se znakem Severní hvězda (Hokuto), který nosil na levém prostředníku se nachází v Listové.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.