hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Matsuri

Matsuri

MatsuriMatsuri (祭) je kunoichi ve Skryté Písečné vesnici. Před vstupem na Ninja akademii sledovala, jak byli její rodiče zavražděni. Od toho incidentu měla strach ze zbraní. Když Píseční sourozenci zaváděli zacházení se zbraněmi pro nové studenty Ninja akademii, tak se Matsuri stala Gaarovou studentkou.

Únos

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhRychle si s Gaarou vytvořila pouto a později byla unesena skupinou zvaná Shiitenshounin. Poté co byla unesena, Gaara zaútočil na Shiitenshounin, aby jí zachránil.
Matsuri byla štastná, když viděla Gaaru jak jí přišel zachránit, ale brzy se zjistilo, že cílem únosu Matsuri bylo nalákat Gaaru do pasti. Skupina totiž usilovala o získání Shukaku v Gaarovi a pomocí Shukaku by vzkřísili jejich zakladatele vesnice Seimeie. Matsuri byla brzo osvobozena s pomocí Naruta a dívala se, jak Gaara bojuje se skupinou. Když to pro Naruta vypadalo špatně, tak Matsuri použila svojí zbran a zachránila Naruta. Shiitenshounin byli brzy poraženi a Matsuri se vrátila do Písečné, aby pokračovala v tréninku.

Záchrana Gaary

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhO několik let později pomáhala Matsuri chránit hranice vesnice, poté co byl Gaara unesen Akatsuki, kteří zabili spoustu vesnických ninjů. Ona pak vedle dalších ninjů přišla Gaarovi na pomoc. Byla také svěděk toho, jak starší Písečná kunoichi Chiyo vzkřísila Gaaru. Matsuri byla štastná a chlubila se s dalšími mladými kunoichi, jak je Gaara hezký, coolový a zkušený.

Překlad a význam jména

Matsuri znamená "zapletení, zamotání".

Zajímavosti

Matsuri je Genin ve Skryté Písečné vesnici a její 16 let.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.