hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Ninken - Kakashiho ninja psi

Ninken - Kakashiho ninja psi

Kakashiho ninkenovéNinken (忍犬 znamená "ninjovský pes“ nebo “ninja pes") je osm ninja psů, které vyvolává Kakashi. Všichni ninkenové mají na zádech nakreslené obličeje pomocí Hiragany, tzv. Henohenomoheji (へのへのもへじ), což je zvuk, když se přečtou tyto znaky ze všech tváří. Kreslení těchto obličejů je v Japonsku oblíbené mezi dětmi, zdobí jimi strašáky (kakashi znamená strašák).

Kakashi je nejčastěji používá k hledání lidí, jako tomu bylo, když potřeboval najít Uchihu Sasukeho a Uzumaki Naruta během mise na záchranu Sasukeho. Může je přivolat všechny naráz nebo jednotlivě. Často takto přivolává samotného Pakkuna. Dále je může přivolat pomocí techniky Kuchiyose: Doton: Tsuiga no Jutsu (口寄せ 土遁 追牙の術, Přivolání: Země: Sledovací tesák). Takto přivolaní psi se pohybují v zemi a objeví se, až když najdou svůj cíl. Toto Kakashi použil v boji s Momochim Zabuzou, který použil k ukrytí mlžnou techniku, a Kakashi ho nemohl nalézt.

PakkunZnáme jménem jen jednoho z těchto psů a to je Pakkun (パックン). Pakkun je drobounký boxer, je nejmenší z Kakashiho ninkenů. Vypadá to, že Pakkun je nejinteligentnější z ninkenů, dokonce umí mluvit. Když mu byly čtyři měsíce, už dokázal vyslovit Kakashiho jméno. Z toho vyplývá, že Kakashi nejspíš svoje ninken vychovával odmalička.

V anime jsme se dozvěděli, že Pakkun používá Floral Green šampón, který také používá Haruno Sakura (chudák Sakura je v depresi z toho, že používá stejný šampón jako pes). Když Shikamaru dostane misi, aby se Sakurou a Narutem našli Sasukeho při Chuuninské zkoušce, Shikamaru odmítá, ale Pakkun se ho snaží přesvědčit, ať ji přijme, že ho pak nechá sáhnout na jeho polštářky na packách. Tvrdí mu, že jsou opravdu měkounké a heboučké.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.