hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Tobi

Tobi

TobiTobi (トビ) je člen Akatsuki a nahradil v organizaci mrtvého Sasoriho. Tobi nosí oranžovou masku, která zakrývá celý jeho obličej, kromě jeho pravého oka. Kromě toho má Tobi několik šroubů nebo kolíků na rameni, ty jsou však zakryty jeho Akatsuki pláštěm. Tobi je velmi bezstarostný a chová se praštěně. Zatímco Tobi si velmi váží dalších členů Aakatsuki, tak často rozzlobí Deidaru, kterého oslovuje Deidaro-senpai. Deidara, který věří, že Akatsuki by měla být klidná a vážná, není spokojen s Tobim, který se chová dětinsky a přihlouple. Kisame na druhou stranu poněkud ocenuje Tobiho schopnost oživit, tak neveselou organizaci jako je ta jejich. Tobi také nenosí ochrannou čelenku své bývalé vesnice, ale je možné, že jí má za maskou.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPoté co byl Sasori zabit v bitvě byl Tobi nedočkavý, aby nahradil Sasoriho a stal se novým členem Akatsuki. Tobi byl velmi nedočkavý, že o to poprosil Zetsu, ale Tobi má napjatý vztah s Deidarou. Nakonec Akatsuki dovolí, aby se stal členem a nahradil Sasoriho. Tobi byl pak přidělen k chycení Trojocasého démona. S Deidarovou pomocí se jim to povedlo a odtáhli Trojocasého na základnu Akatsuki. Tobi se chlubil, že jenom díky jeho Jutsu byl Trojocasý poražen.

tobi.jpgSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhTobi později cestoval s Deidarou na lov Uchihy Sasukeho. Deidara doufal, že jednoho dne porazí Orochimaru sám a viděl Sasukeho jako muže, který porazil Orochimaru a tak si tedy vybral náhradu. Když našli Sasukeho, tak byl Sasuke velmi rychlý a sekl Tobiho mečem. Tobi spadl, ale rychle vstal a prohlásil, že Sasukeho útok byl rychlý. Sasuke byl překvapen, jaktože ještě Tobi žije. Tobi pak se pak držel stranou když spolu Deidara a Sasuke bojovali, dokud Deidara nepotřeboval pomoc od Tobiho s rozmístěním podzemních min. Tobi chtěl uprchnout, když Deidara uvolnil své smrtící Jutsu. Byl však nakonec zachycen v Deidarově velkém výbuchu. Zetsu informoval Akatsuki o Deidarově a Tobiho smrti a Pein řekl, že někdo jako Tobi je snadno nahraditelný.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhZa krátký čas se Pein setkal s tajemnou osobou, která mu dává rozkazy. Tato osoba byl Tobi, který mluvil se zlověstným hlasem. Tobi pak odhalil Sharingan. A pak tvrdil, že je Uchiha Madara. Není jisté jestli je Tobi původní Madara a tak stále zůstává záhadou.

Překlad a význam jména

Tobi je prostě normální jméno, ale znamená také "Pracovní dělník" a "Druh ptáka".

tobi a deidara

Informace z Databooku 3

Tobi měří 175 cm a váží 55,9 kg. Věta "Tobi je dobrej kluk" se stala mezi fanoušky velmi populární. Tobi je velmi štastný a někdy docela nepřijemně štve některé členy Akatsuki. Jeho oblíbeným slovem je "Tajemství". Jeho koníčkem je doprovázez Deidaru. Prsten Akatsuki nosí na levém palci a znak na něm znamená "koule" A pokud je Tobi opravdu pravým Madarou, tak má narozeniny 24. Prosince.

Poznámka: Aktualizoval Jigvell

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.