hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Naruto Battle arena

                                                           Kdo by neznal Uzumakiho Naruta, dítě, v jehož nitru je zapečetěna duše démonické devítiocasé lišky? Aha, moc vás není... Není divu, anime seriál zvaný Naruto není u nás příliš známý, což je rozhodně škoda. Dnešní hra vás zasvětí především do bojové části tohoto díla a kdo ví, třeba vás přiměje ke sledování seriálu. Ale narovinu musím říci, že hra ani zdaleka nedosahuje Narutovských kvalit.
V seriálu, jež čítá něco kolem dvouset padesáti dílů (včetně Shippunden), se ukáže hromada postav, z nichž každá má svou vlastní minulost, budoucnost a charakteristické chování či způsob boje. Pro tuto hru je důležité především to poslední.

Bojovat můžete v několika módech (multiplayer nevyjímaje) s několika desítkami postav. Každá ovládá pár chvatů a zhruba stejný počet speciálních fatalit, jejichž soupis najdete přiložený u hry. Boje jsou svižné, nečekejte ovšem žádné Mortal-kombatovské řezničiny s hromadou krve a zlámaných končetin.

Hrou nás provází velice povedený soundtrack, ve kterém je možné zaslechnout i motivy z původního seriálu. Bohužel, to samé nemohu říci o grafické podobě. Tam, kde v seriálu zíráte s otevřenou pusou na perfektní práci japonských grafiků a kreslířů, zde si budete říkat, že je to celé nějaké kostrbaté a nafouknuté. A máte pravdu.

Hodnocení :  82%

Download zde

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.