hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Dopravní Prostředky

 Gryfoni
Gryfoni jsou čtyřnohá létající stvoření s jejich přední polovinou těla a hlavou orla a jejich zadní části lva. Budou používáni jako dopravní prostředek na střední vzdálenosti mezi většími městečky a městy. Během jízdy na Gryfonu se můžete rozhlížet okolo ve všech směrech a kochat se krajinou, sledovat hráče pod vámi, nebo prostě získat novou perspektivu oblastí, ve kterých jste již byl. Gryfoni jsou rychlí, většina cest trvá mezi 3 až 5 minutami při vzdálenosti, kterou by jste zdolali pěšky za hodinu. Kvůli frakčnímu systému ve WoW, je nepravděpodobné, že příslušníci Hordy budou mít přístup ke Gryfonům. Pravděpodobně budou mít svůj vlastní podobný způsob přepravy, asi Wyverny. Gryfoni jsou dopravní prostředek pro jednu osobu.


 Vzducholodě
Zeppelini jsou obrovské létající vzducholodě, které byli tradičně provozovány Gobliny. O vzducholodích je zatím jen málo informací, ale říká se, že hráči budou moct hrát mini-hry a během řízení vzducholodi hazardovat. Přestože nesjou žádné informace o rychlosti vzducholodí, nebo kde budou umístěny stanice, budou pravděpodobně na delší, mezi-královské tratě. Dostupnost vzducholodí je stále záhadou, ale je pravděpodobné že pojmou více než jednu postavu najednou.

Hipogryfové

Hipogryfové oddaně sloužící Nočním Elfům v poctě Cenariusovi dnes hlídají oblohy Severního Kalimdoru, prohledávají horizonty a pátrají po vetřelcích. Během války, tato velkolepá stvoření, s těly která se podobají jelenům a havranům, se zúčastnila bitev po boku Sentinel archers. Hipogryfové také slouží jako doprava Aliance převážející cizince přes cesty v Severním Kalimdoru.


Čluny, Lodě
Lodě budou důležitým způsobem přepravy ve WoW. Herní svět bude posetý přístavy, mezi kterými budou lodě moci křižovat a budou poskytovat přepravu mezi královstvími a kontinenty. Lodě slibují být jedním z nejzajímavějších způsobů přepravy a říká se, že tu budou minihry. Asi sázení, úkoly a možná i útoky příšer a pirátů. Budete schopen dívat se na okolní prostředí. Lodě budou pravděpodobně dostupné komukoliv a budou schopny přepravovat několik postav najednou.

Kůň

Pevný svazek mezi lidmi Azerothu a jejich válečnými koňmi trvá už mnoho generací.Nicméně,od dob pádu Lorderonu zbyla jen hrstka vyvolených vlastnících tyto nádherná zvířata.Lidé se urputně snaží,obnovit početnost svých stád-bez kterých nemohou znovu nastolit řád ve světě.


Rasa:
lidé

Otevřeno:
Lidem(bez reputace)

Nočním Elfům,Gnómům,Trpaslíkům-(vysoká reputace ve Stormwindu)

Kde ho pořídím?:
Elwynn forrest,Eastvale Logging Camp,Menethil Harbor,Wetlands.Southshore,Hillsbrad Foothills.

Jezdecký kurz:
20G

Kodo
Menší,rychlejší než jejich horští bratranci,se jezdečtí Kodové dobře osvědčili v bojích i na cestách.Díky jejich nebojácnosti a odolnosti je začaly využívat kmeny Taurenů.Jejich síla a schopnost ujet i velmi velkou vzdálenost bez odpočinku z nich dělá vítečné společníky.

Rasa:Tauren

Otevřeno:Taurenům(bez reputace)

Orcům,Trollům,Nemrtvým(vysoká reputace v TB)

Kde ho pořídím?:
Mulgore,Bloodhoof Village

Jezdecký kurz:20G

Mechanostrider

Gnómští Mechanostridři demonstrují dokonalost gnómí inženýrské práce.Byl sestrojen pro co nejrychlejší a nejpohodlnější přepravu.Mnoho Gnómů tvrdí že jsou jejich stroje mnohem spolehlivější než kdejaká zvířata.Mezi Gnómy je mnoho schopných jezdů ochotných vydat se za krkem svého Mechanického přítele do boje.


Rasa:Gnóm

Otevřeno:
Gnómům(bez reputace)

Trpaslíkům(vysoká reputace u Gnomeregan Exiles)

Kde ho pořídím?:
SteelgrillśDepot,Dun Morogh

Jezdecký kurz:
20G

Kostěný kůňPři invazi pohromy zemřelo v bojích mnoho lidských jezdců.Nemrtví alchymisté a nekromanceři je však znovu posadili do sedel jejich milovaných koní.Po mnoho týdnů hnily ostatky koní na bojištích a za ten krátký čas ztratily téměř všechnu svou krásu a hrdost.Zbyla jen kůží potažená kostra,bez ducha a svobodné vůle.tam kde pozbyli šarm tam získali větší odolnost a obratnost.Zkrátka,půl tuny čirého šílenství,rozsévajícího strach a zoufalství.

Rasa:
Nemrtví

Otevřeno:Nemrtvým(bez reputace)

Orcům,Trollům(vysoká reputace v Under City)

Kde ho pořídím?:
Brill,Tirisfal Glades

Jezdecký kurz:
20G

Nightsabers (Tygři)Tyto kočkovité šelmy byly od pradávna používány Strážkyněmi.Jejich tichá avšak rychlá a obratná chůze jim pomáhá v lovu ať už s Elfem na hřbetě nebo bez.Ta tichost kterou se Nighsaber plíží nočním lesem je natolik známá že si kdejaký vetřelec dvakrát rozmyslí vstup do Elfských hájů.Mohlo by se stát že by nevyšel bez úhony.

Rasa:
Noční Elfové

Otevřeno:Nočním Elfům(bez reputace)

Trpaslíkům,Gnómům,Lidem(vysoká reputace u Darnassus)

Kde ho pořídím?:
Cenarion Enclave,Darnassus

Jezdecký kurz:
20G

VlkVlci žijí na všech známých kontinentech Azerotu v sociálních skupinách a smečkách.Pro své pány jsou především věrní přátelé a služebníci.Nedávno se stalo že skupina vlků našla domov mezi barbarskými Orky. Jejich chlupatí přátelé jim slouží jako obrana majetku a při lovu.Zvěst o jezdcích v červeném na hřbetu vlka oběhla svět stejně rychle jako se zaryje vlčí tesák do lidského hrdla.

Rasa:Orcové

Otevřeno:Orcům)bez reputace)

Taurům,Trollům,Nemrtvým(vysoká reputace v Ogrimaru)

Kde ho pořídím?:
Valley of Honor,Ogrimar

Jezdecký kurz:
20G

Beran

Tito tvorové pocházející ze zasněžených vrcholků hory Barak Tor´ol.Jejich páni,robustní trpaslíci,je používají jako dopravní prostředek po horách.Ram s Trpaslíkem v sedle je ve skalách nedostižitelný.Veliké rohy,na Ramově hlavě mu dávají majestátní vzhled a huňatá kožešina ho chrání před horským větrem i mrazem.

Rasa:Trpaslíci

Otevřeno:Trpaslíkům(bez reputace)

Gnómům,Lidem,Temným elfům(vysoká reputace v Ironforge)

Kde ho pořídím?:
Amberstill Ranch,Dun Morogh

Jezdecký kurz:20G

RaptorMnoho statečných Trollů přišlo při pokusech ochočit tato divoká a nebezpečná zvířata o život.Jen ti nejschopnější dokázali navléct tomuto ještěrovi uzdu.Ti kterým se to povedlo dostali za odměnu rychlého, spojence který se hodí nejen na lov,ale i do boje.

Rasa:Trollové

Otevřeno:Trollům(bez reputace)

Orcům,Nemrtvým(vysoká reputace u Trollů klanu Darkspear)

Kde ho pořídím?:Sen´jin Village,Durotar

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.