hovno

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Shaman a Paladin BC

The Burning Crusade - Paladin & Shaman
Do teď jsme pokládali paladina u hordy jako totální hloupost, natož pak už shamana u aliance… V datadisku Burning Crusade se dočkáme dvou nových ras a taky shamana a paladina u rozdílných stran, tj. shaman jako dranei, a blood elf jako paladin, tyto dvě povoláni budou mít spec. kouzla pro svou frakci, ale v podstatě stejné, jen budou mít jiný název (např. Bloodthirst u hordy a Heroism u aliance u shamana).  

Blood Elf Paladin

Nejdříve Vám vysvětlím proč se vlastně Blood Elfové, nebo raději Vysocí Elfové, nebo pro některé velmi pokročilé, Highborned (Urození) Night elfové, vlastně přidali k hordě, všechno to začala pohroma která elfům zničila hlavní město a s ním také Sunwell (ach, ti elfové sou hrozní nejdříve je skoro zničí Moonwell, a pak ještě staví Sunwell - další magickou studnu z které čerpají sílu). Elfové byli na magii závislí a proto potřebovali najít další zdroj, objevil se zcela nečekaně, v podobě Nagy - Lady Vashj, která sloužila nyní lordu Illidanovi Stormrageovi. Lady Vashj nabídla princi Keal´Thasovi pomoc při nemožném úkolu který mu svěřil velitel zbývajících aliančních vojsk - Velkomaršál Garithos. Keal´Thas přijal pomoc a velitele to hrozne rozčílilo a tak dal elfy zavřít. Vashj pomohla elfům utéct, ale tím si znepřátelili alianci. Pak se setkali s Illidanem a on se stal jejich vůdcem a pak mu sloužili… Nagové, stejně jako Illidan sou nepřátelé nočních elfů, tím pádem i aliance. Pak na ně začali pomalu působit démoni a celkem zapomněli co je to světlo. Když ale zajali stvoření světla - Naaru, začali jej studovat, pak proměnili jejich sílu a transformovali ji do sebe, to znamená že používají světlo ale ne k účelům, k jakým by mělo být použito. Lady Liadrin, bývalá kněžka zformovala řád znesvěcených paladinů - Blood Knights. Jen připomenu že k hordě se dostali jenom díky prozíravosti Thralla, který uznal že mají hodnotu jako spojenci, a to vysokou hodnotu. Mnoho lidí říká, že tohle dost ovlivní hru a to tak že když začnete hrát, tak potkáte samého shamana/paladina.  


Dranei Shaman

Dranei, nebo lépe Eredaři, kteří nejdříve patřili k Burning Legion, jsou pod vedením jednoho z generálu Legie - Velena. Velen utekl spolu s některými eredary, kteří nechtěli působit zlo a tak utekli s Velenem. Nazvali se Eredaři, to znamená Exiled ones v jejich jazyku. Přímo za patami měli legii a tak hledali místo kam by se mohli ukrýt. Svět, který našli pojmenovali Draneor - Exiles Refuge. Pak Draneor objevil Kil´Jaeden a vymyslel plán jak zničit dranei… ovládl staršího šamana Ner´Zula a pak dokonce ještě i jeho učně - Gul´Dana. Horda zničila téměř celý Draneor, a tak přeživší Dranei sestrojili dimenzionální loď která ztroskotala na Azerothu. Mezi tím, Dranei kterým se podařilo přežít na Draneoru zmutovaly do nižších forem (s nimi jsme se setkali ve Frozen Throne). Byli totiž ovlivněni démonickými silami orkských warlocků. Dranei činilo automaticky spojenci s aliancí to, že při jejich cestováni dimenzemi jim stvoření Naaru požehnali jejich silami a tím jim také umožnili vnímat světlo a sloužit mu. Jednou Draneiský kněz, Nobudo ztratil kontakt se světlem, a tak se vydal do plání Outlandu meditovat a modlit aby našel odpovědi. Neodpovědělo mu však světlo, nýbrž vítr, Pobudo naslouchal a dozvěděl se dávno skryté pravdy, které byli doteď jeho rase skryté. Pak se spolu s posádkou Exodu vydal na cestování napříč dimenzemi, jenže Krvaví Elfové jim stroj sabotovali a tak ztroskotali na Azerothu. Nobudo s překvapením zjistil, že síly elementů a duchů přírody sou zde silnější. Naslouchal, a pak své vědomosti sdílel s ostatními.  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.